FBMH4532HM132-T
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
FBMH4532HM132-T
Mfr.Part # : FBMH4532HM132-T
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Description : FERRITE BEAD 1.3 KOHM 1812 1LN
Stock : 213717
Product Category : Ferrite Beads and Chips
Current Rating (Max) : 3A
DC Resistance (DCR) (Max) : 60mOhm
Filter Type : Power Line
Impedance @ Frequency : 1.3 kOhms @ 100 MHz
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 1
Operating Temperature : -40°C ~ 125°C