2463-002-X5U0-102MLF
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
2463-002-X5U0-102MLF
Mfr.Part # : 2463-002-X5U0-102MLF
Manufacturer : CTS Corporation
Description : CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL
Stock : 35000
Product Category : Feed Through Capacitors
Capacitance : 1000 pF
Current : 10 A
Mounting Type : Chassis Mount
Operating Temperature : -55°C ~ 85°C
Package / Case : Axial, Shoulder
Product Status : Active
Tolerance : ±20%
Voltage - Rated : 200V