RSF-1582.400-31200-1411-TR
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
RSF-1582.400-31200-1411-TR
Mfr.Part # : RSF-1582.400-31200-1411-TR
Manufacturer : Raltron
Description : FILTER SAW 1.5824GHZ 5SMD
Stock : 4968
Product Category : SAW Filters
Applications : GPS
Bandwidth : 31.2MHz
Frequency - Center : 1.5824GHz