RSF-433.920-1600-3030-TR-NS2
Contact Now
RSF-433.920-1600-3030-TR-NS2
Mfr.Part # : RSF-433.920-1600-3030-TR-NS2
Manufacturer : Raltron
Description : FILTER SAW 433.92MHZ 6SMD
Stock : 200
Product Category : SAW Filters
Applications : General Purpose
Bandwidth : 1.6MHz
Frequency - Center : 433.92MHz