RSF-780.000-44500-1109-TR
Contact Now
RSF-780.000-44500-1109-TR
Mfr.Part # : RSF-780.000-44500-1109-TR
Manufacturer : Raltron
Description : FILTER SAW 780MHZ 5SMD
Stock : 35000
Product Category : SAW Filters
Bandwidth : 44.5MHz
Frequency - Center : 780MHz