RSF-1582.400-46800-1109-TR
Contact Now
RSF-1582.400-46800-1109-TR
Mfr.Part # : RSF-1582.400-46800-1109-TR
Manufacturer : Raltron
Description : FILTER SAW 1.5824GHZ 5SMD
Stock : 35000
Product Category : SAW Filters
Bandwidth : 46.8MHz
Frequency - Center : 1.5824GHz