RSF-915.000-26000-2015-TR-NS3
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
RSF-915.000-26000-2015-TR-NS3
Mfr.Part # : RSF-915.000-26000-2015-TR-NS3
Manufacturer : Raltron
Description : FILTER SAW 915MHZ 4SMD
Stock : 1000
Product Category : SAW Filters
Applications : General Purpose
Bandwidth : 26MHz
Frequency - Center : 915MHz