F5QG881M5P2KG-J
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
F5QG881M5P2KG-J
Mfr.Part # : F5QG881M5P2KG-J
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Description : FILTER SAW 881.5MHZ 5SMD
Stock : 35000
Product Category : SAW Filters
Applications : Cellular, WCDMA
Bandwidth : 25MHz
Frequency - Center : 881.5MHz