RSF-722.500-11000-1109-TR
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
RSF-722.500-11000-1109-TR
Mfr.Part # : RSF-722.500-11000-1109-TR
Manufacturer : Raltron
Description : FILTER SAW 722.5MHZ 5SMD
Stock : 35000
Product Category : SAW Filters
Bandwidth : 11MHz
Frequency - Center : 722.5MHz