RSF-2593.000-200000-1109-TR
Contact Now
RSF-2593.000-200000-1109-TR
Mfr.Part # : RSF-2593.000-200000-1109-TR
Manufacturer : Raltron
Description : FILTER SAW 2.593GHZ 5SMD
Stock : 20
Product Category : SAW Filters
Bandwidth : 200MHz
Frequency - Center : 2.593GHz