AE960L9091-S
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
AE960L9091-S
Mfr.Part # : AE960L9091-S
Manufacturer : Anatech Electronics Inc.
Description : 960 MHZ LOWPASS FILTER
Stock : 50
Product Category : RF Filters
Bandwidth : 220MHz
Filter Type : Low Pass
Frequency : 960MHz (Cutoff)