AS-24.000-18-SMD-TR
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
AS-24.000-18-SMD-TR
Mfr.Part # : AS-24.000-18-SMD-TR
Manufacturer : Raltron
Description : CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Stock : 6273
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 40 Ohms
Frequency : 24 MHz
Frequency Stability : ±50ppm
Frequency Tolerance : ±30ppm
Load Capacitance : 18pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -20°C ~ 70°C