RH100-24.000-12-3030-EXT-TR
Contact Now
RH100-24.000-12-3030-EXT-TR
Mfr.Part # : RH100-24.000-12-3030-EXT-TR
Manufacturer : Raltron
Description : CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Stock : 18100
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 60 Ohms
Frequency : 24 MHz
Frequency Stability : ±30ppm
Frequency Tolerance : ±30ppm
Load Capacitance : 12pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C