RH100-24.000-10-1010-TR
Contact Now
RH100-24.000-10-1010-TR
Mfr.Part # : RH100-24.000-10-1010-TR
Manufacturer : Raltron
Description : CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Stock : 7027
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 60 Ohms
Frequency : 24 MHz
Frequency Stability : ±10ppm
Frequency Tolerance : ±10ppm
Load Capacitance : 10pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -20°C ~ 70°C