EC2745ETTTS-25.000M TR
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
EC2745ETTTS-25.000M TR
  • 1
Mfr.Part # : EC2745ETTTS-25.000M TR
Manufacturer : Ecliptek
Description : OSC XO 25MHZ 2.5V CMOS SMD
Stock : 26438
Product Category : Oscillators
Base Resonator : Crystal
Current - Supply (Max) : 5mA
Frequency : 25 MHz
Frequency Stability : ±50ppm
Function : Enable/Disable
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Output : LVCMOS
Package / Case : 4-SMD, No Lead
Product Status : Active
Type : XO (Standard)
Voltage - Supply : 2.5V