J49SMH-A-G-G-K-16M0
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
J49SMH-A-G-G-K-16M0
Mfr.Part # : J49SMH-A-G-G-K-16M0
Manufacturer : Jauch Quartz
Description : CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Stock : 17369
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 30 Ohms
Frequency : 16 MHz
Frequency Stability : ±30ppm
Frequency Tolerance : ±30ppm
Load Capacitance : 12pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C