ASE-25.000MHZ-LC-T
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
ASE-25.000MHZ-LC-T
  • 1
Mfr.Part # : ASE-25.000MHZ-LC-T
Manufacturer : Abracon
Description : XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Stock : 206182
Product Category : Oscillators
Base Resonator : Crystal
Current - Supply (Max) : 13mA
Frequency : 25 MHz
Frequency Stability : ±50ppm
Function : Enable/Disable
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Output : CMOS
Package / Case : 4-SMD, No Lead
Product Status : Active
Type : XO (Standard)
Voltage - Supply : 3.3V