ASFL1-12.000MHZ-EC-T
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
ASFL1-12.000MHZ-EC-T
Mfr.Part # : ASFL1-12.000MHZ-EC-T
Manufacturer : Abracon
Description : XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS TTL
Stock : 54510
Product Category : Oscillators
Base Resonator : Crystal
Current - Supply (Max) : 15mA
Frequency : 12 MHz
Frequency Stability : ±50ppm
Function : Enable/Disable
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -20°C ~ 70°C
Output : HCMOS, TTL
Package / Case : 4-SMD, No Lead
Product Status : Active
Type : XO (Standard)
Voltage - Supply : 3.3V