ASFL1-50.000MHZ-EC-T
Contact Now
ASFL1-50.000MHZ-EC-T
Mfr.Part # : ASFL1-50.000MHZ-EC-T
Manufacturer : Abracon
Description : XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS TTL
Stock : 18530
Product Category : Oscillators
Base Resonator : Crystal
Current - Supply (Max) : 45mA
Frequency : 50 MHz
Frequency Stability : ±50ppm
Function : Enable/Disable
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -20°C ~ 70°C
Type : XO (Standard)
Voltage - Supply : 3.3V