OXETDCJANF-0.032768
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
OXETDCJANF-0.032768
Mfr.Part # : OXETDCJANF-0.032768
Manufacturer : Taitien
Description : XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Stock : 2999
Product Category : Oscillators
Base Resonator : Crystal
Current - Supply (Max) : 65µA
Frequency : 32.768 kHz
Frequency Stability : ±25ppm
Function : Enable/Disable
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -20°C ~ 70°C
Output : CMOS
Package / Case : 4-SMD, No Lead
Product Status : Active
Type : XO (Standard)
Voltage - Supply : 3.3V