ECS-2520S33-250-FN-TR
Contact Now
ECS-2520S33-250-FN-TR
Mfr.Part # : ECS-2520S33-250-FN-TR
Manufacturer : ECS Inc. International
Description : XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
Stock : 52913
Product Category : Oscillators
Base Resonator : Crystal
Current - Supply (Max) : 7mA
Frequency : 25 MHz
Frequency Stability : ±10ppm
Function : Enable/Disable
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Output : HCMOS
Type : XO (Standard)
Voltage - Supply : 3.3V