CO4605-125.000-EXT-T-TR
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
CO4605-125.000-EXT-T-TR
  • 1
Mfr.Part # : CO4605-125.000-EXT-T-TR
Manufacturer : Raltron
Description : XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
Stock : 11794
Product Category : Oscillators
Base Resonator : Crystal
Current - Supply (Max) : 45mA
Frequency : 125 MHz
Frequency Stability : ±50ppm
Function : Enable/Disable
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Output : CMOS, TTL
Package / Case : 4-SMD, No Lead
Product Status : Active
Type : XO (Standard)
Voltage - Supply : 3.3V