FO7HSCBE25.0-T1
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
FO7HSCBE25.0-T1
Mfr.Part # : FO7HSCBE25.0-T1
Manufacturer : Fox Electronics
Description : XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
Stock : 2745
Product Category : Oscillators
Base Resonator : Crystal
Current - Supply (Max) : 15mA
Frequency : 25 MHz
Frequency Stability : ±50ppm
Function : Enable/Disable
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -10°C ~ 70°C
Output : HCMOS
Package / Case : 4-SMD, No Lead
Product Status : Active
Type : XO (Standard)
Voltage - Supply : 3.3V