CM8V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QC
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
  • 1
Mfr.Part # : CM8V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QC
Manufacturer : Micro Crystal
Description : CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Stock : 104135
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 70 kOhms
Frequency : 32.768 kHz
Frequency Tolerance : ±20ppm
Load Capacitance : 9pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C