NX3225GA-12MHZ-STD-CRG-1
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
NX3225GA-12MHZ-STD-CRG-1
Mfr.Part # : NX3225GA-12MHZ-STD-CRG-1
Manufacturer : NDK
Description : CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
Stock : 14611
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 100 Ohms
Frequency : 12 MHz
Frequency Stability : ±30ppm
Frequency Tolerance : ±20ppm
Load Capacitance : 8pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -10°C ~ 70°C