ECS-120-12-36Q-CWY-TR
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
ECS-120-12-36Q-CWY-TR
Mfr.Part # : ECS-120-12-36Q-CWY-TR
Manufacturer : ECS Inc. International
Description : CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Stock : 64145
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 150 Ohms
Frequency : 12 MHz
Frequency Stability : ±15ppm
Frequency Tolerance : ±10ppm
Load Capacitance : 12pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -30°C ~ 85°C