H130A-8.000-18-2030-EXT-TR
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
H130A-8.000-18-2030-EXT-TR
Mfr.Part # : H130A-8.000-18-2030-EXT-TR
Manufacturer : Raltron
Description : CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Stock : 4609
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 85 Ohms
Frequency : 8 MHz
Frequency Stability : ±30ppm
Frequency Tolerance : ±20ppm
Load Capacitance : 18pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C