MC-146 32.7680KA-A5: PURE SN
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
MC-146 32.7680KA-A5: PURE SN
Mfr.Part # : MC-146 32.7680KA-A5: PURE SN
Manufacturer : Epson
Description : CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Stock : 5895
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 65 kOhms
Frequency : 32.768 kHz
Frequency Tolerance : ±20ppm
Load Capacitance : 12.5pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C