MMC-463F-32.768KHZ-T
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
MMC-463F-32.768KHZ-T
Mfr.Part # : MMC-463F-32.768KHZ-T
Manufacturer : MMD
Description : CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Stock : 175245
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 50 kOhms
Frequency : 32.768 kHz
Frequency Tolerance : ±20ppm
Load Capacitance : 12.5pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C