TSX-3225 24.0000MF20G-AC3
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
TSX-3225 24.0000MF20G-AC3
Mfr.Part # : TSX-3225 24.0000MF20G-AC3
Manufacturer : Epson
Description : CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF SMD
Stock : 70091
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 40 Ohms
Frequency : 24 MHz
Frequency Stability : ±20ppm
Frequency Tolerance : ±10ppm
Load Capacitance : 9pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -40°C ~ 105°C