TSX-3225 25.0000MF20X-AJ3
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
TSX-3225 25.0000MF20X-AJ3
Mfr.Part # : TSX-3225 25.0000MF20X-AJ3
Manufacturer : Epson
Description : CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Stock : 20957
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 40 Ohms
Frequency : 25 MHz
Frequency Stability : ±20ppm
Frequency Tolerance : ±10ppm
Load Capacitance : 8pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C