NX5032GA-10.000M-STD-CSU-1
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
NX5032GA-10.000M-STD-CSU-1
  • 1
Mfr.Part # : NX5032GA-10.000M-STD-CSU-1
Manufacturer : NDK
Description : CRYSTAL 10.0000MHZ 8PF SMD
Stock : 4595
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 150 Ohms
Frequency : 10 MHz
Frequency Stability : ±150ppm
Frequency Tolerance : ±50ppm
Load Capacitance : 8pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -40°C ~ 150°C