ECS-200-12-33Q-JES-TR
Contact Now
ECS-200-12-33Q-JES-TR
  • 1
Mfr.Part # : ECS-200-12-33Q-JES-TR
Manufacturer : ECS Inc. International
Description : CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD
Stock : 192732
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 60 Ohms
Frequency : 20 MHz
Frequency Stability : ±50ppm
Frequency Tolerance : ±20ppm
Load Capacitance : 12pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -40°C ~ 125°C