FA-20H 32.0000MF12Y-W3
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
FA-20H 32.0000MF12Y-W3
Mfr.Part # : FA-20H 32.0000MF12Y-W3
Manufacturer : Epson
Description : CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
Stock : 5220
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 50 Ohms
Frequency : 32 MHz
Frequency Stability : ±12ppm
Frequency Tolerance : ±10ppm
Load Capacitance : 12pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -30°C ~ 85°C