FA-20H 12.0000MD30Z-K3
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
FA-20H 12.0000MD30Z-K3
Mfr.Part # : FA-20H 12.0000MD30Z-K3
Manufacturer : Epson
Description : CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Stock : 29068
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 150 Ohms
Frequency : 12 MHz
Frequency Stability : ±30ppm
Frequency Tolerance : ±30ppm
Load Capacitance : 10pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -20°C ~ 75°C