FC5BQCCMM12.0-T1
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
FC5BQCCMM12.0-T1
  • 1
Mfr.Part # : FC5BQCCMM12.0-T1
Manufacturer : Fox Electronics
Description : CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Stock : 35753
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 80 Ohms
Frequency : 12 MHz
Frequency Stability : ±50ppm
Frequency Tolerance : ±30ppm
Load Capacitance : 20pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C