SG3225VAN 156.250000M-KEGA3
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
SG3225VAN 156.250000M-KEGA3
Mfr.Part # : SG3225VAN 156.250000M-KEGA3
Manufacturer : Epson
Description : XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Stock : 6848
Product Category : Oscillators
Base Resonator : Crystal
Current - Supply (Max) : 30mA
Frequency : 156.25 MHz
Frequency Stability : ±30ppm
Function : Enable/Disable
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Output : LVDS
Package / Case : 6-SMD, No Lead
Product Status : Active
Type : XO (Standard)
Voltage - Supply : 2.5V ~ 3.3V