EG-2121CA 100.0000M-LHPAB
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
EG-2121CA 100.0000M-LHPAB
  • 1
Mfr.Part # : EG-2121CA 100.0000M-LHPAB
Manufacturer : Epson
Description : XTAL OSC SO 100.0000MHZ LVDS SMD
Stock : 1126
Product Category : Oscillators
Base Resonator : Crystal
Current - Supply (Max) : 30mA
Frequency : 100 MHz
Frequency Stability : ±100ppm
Function : Enable/Disable
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : 0°C ~ 70°C
Output : LVDS
Package / Case : 6-SMD, No Lead
Product Status : Active
Type : SO (SAW)
Voltage - Supply : 2.5V