ABLNO-V-122.880MHZ
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
ABLNO-V-122.880MHZ
Mfr.Part # : ABLNO-V-122.880MHZ
Manufacturer : Abracon
Description : XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVCMOS
Stock : 506
Product Category : Oscillators
Base Resonator : Crystal
Current - Supply (Max) : 35mA
Frequency : 122.88 MHz
Frequency Stability : ±18ppm
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Output : LVCMOS
Package / Case : 4-SMD, No Lead
Product Status : Active
Type : VCXO
Voltage - Supply : 3.3V