CVHD-950-122.880
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
CVHD-950-122.880
Mfr.Part # : CVHD-950-122.880
Manufacturer : Crystek Corporation
Description : XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ CMOS
Stock : 1528
Product Category : Oscillators
Absolute Pull Range (APR) : ±20ppm
Base Resonator : Crystal
Current - Supply (Max) : 25mA
Frequency : 122.88 MHz
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : 0°C ~ 70°C
Output : CMOS
Package / Case : 4-SMD, No Lead
Product Status : Active
Type : VCXO
Voltage - Supply : 3.3V