VLCUWLWTNF-100.000000
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
VLCUWLWTNF-100.000000
  • 1
Mfr.Part # : VLCUWLWTNF-100.000000
Manufacturer : Taitien
Description : OSC VCXO 100MHZ 5V SNWV SMD
Stock : 300
Product Category : Oscillators
Absolute Pull Range (APR) : ±30ppm
Base Resonator : Crystal
Current - Supply (Max) : 30mA
Frequency : 100 MHz
Frequency Stability : ±25ppm
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Output : Sine Wave
Package / Case : 4-SMD, No Lead
Product Status : Active
Type : VCXO
Voltage - Supply : 5V