P122-156.25M
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
P122-156.25M
Mfr.Part # : P122-156.25M
Manufacturer : Connor Winfield
Description : XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Stock : 2053
Product Category : Oscillators
Base Resonator : Crystal
Current - Supply (Max) : 90mA
Frequency : 156.25 MHz
Frequency Stability : ±50ppm
Function : Enable/Disable
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : 0°C ~ 70°C
Output : LVPECL
Package / Case : 6-SMD, No Lead
Product Status : Active
Type : XO (Standard)
Voltage - Supply : 2.5V