OH300-61003CV-010.0M
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
OH300-61003CV-010.0M
Mfr.Part # : OH300-61003CV-010.0M
Manufacturer : Connor Winfield
Description : XTAL OSC VCOCXO 10.0000MHZ CMOS
Stock : 111
Product Category : Oscillators
Base Resonator : Crystal
Frequency : 10 MHz
Frequency Stability : ±10ppb
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Output : CMOS
Package / Case : 7-SMD, No Lead
Product Status : Active
Type : VCOCXO
Voltage - Supply : 3.3V