OH300-50503CV-010.0M
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
OH300-50503CV-010.0M
  • 1
Mfr.Part # : OH300-50503CV-010.0M
Manufacturer : Connor Winfield
Description : XTAL OSC VCOCXO 10.0000MHZ CMOS
Stock : 169
Product Category : Oscillators
Base Resonator : Crystal
Frequency : 10 MHz
Frequency Stability : ±5ppb
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : 0°C ~ 70°C
Output : CMOS
Package / Case : 7-SMD, No Lead
Product Status : Active
Type : VCOCXO
Voltage - Supply : 3.3V