NA-100M-6911
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
NA-100M-6911
Mfr.Part # : NA-100M-6911
Manufacturer : Taitien
Description : XTAL OSC OCXO 100.0000MHZ SNWV
Stock : 26
Product Category : Oscillators
Base Resonator : Crystal
Current - Supply (Max) : 950mA
Frequency : 100 MHz
Frequency Stability : ±50ppb
Mounting Type : Through Hole
Operating Temperature : -20°C ~ 70°C
Output : Sine Wave
Product Status : Active
Type : OCXO
Voltage - Supply : 5V