AOCJY-10.000MHZ-F-T
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
AOCJY-10.000MHZ-F-T
Mfr.Part # : AOCJY-10.000MHZ-F-T
Manufacturer : Abracon
Description : XTAL OSC VCOCXO 10.0000MHZ CMOS
Stock : 122
Product Category : Oscillators
Base Resonator : Crystal
Frequency : 10 MHz
Frequency Stability : ±30ppb
Function : Standby (Power Down)
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -40°C ~ 75°C
Output : CMOS
Package / Case : 6-SMD, No Lead, 5 Leads
Product Status : Active
Type : VCOCXO
Voltage - Supply : 3.3V