IXBOD1-25RD
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
IXBOD1-25RD
  • 1
Mega Source # : MEGA-IXBOD1-25RD
Manufacturer : IXYS / Littelfuse
Packaging : Bulk
Description : IC DIODE MODULE BOD 0.2A 2500V
RoHS Compliant : Lead free / RoHS Compliant
Voltage - Clamping : 2500V (2.5kV)