IXBOD1-34R
Contact Now
IXBOD1-34R
Mega Source # : MEGA-IXBOD1-34R
Manufacturer : IXYS / Littelfuse
Packaging : Bulk
Description : IC DIODE MODULE BOD 0.7A 3400V
RoHS Compliant : Lead free / RoHS Compliant
Voltage - Clamping : 3400V (3.4kV)