IXBOD1-24R
Contact Now
IXBOD1-24R
Mega Source # : MEGA-IXBOD1-24R
Manufacturer : IXYS / Littelfuse
Packaging : Tube
Description : IC DIODE MODULE BOD 0.9A 2400V
RoHS Compliant : Lead free / RoHS Compliant
Voltage - Clamping : 2400V (2.4kV)