SDP0900Q38CB
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
SDP0900Q38CB
  • 1
Mega Source # : MEGA-SDP0900Q38CB
Manufacturer : Hamlin / Littelfuse
Packaging : Tape & Reel (TR)
Description : SIDACTOR BI 90V 500A QFN 5X6 8L
RoHS Compliant : Lead free / RoHS Compliant
Voltage - Clamping : 75V